The Design Diamond
Sepetim

Uluslararası Sertifikalılar

0.23 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük
Yeni Ürün -17 %
PIrlanta:0,23 Karat Renk:(H) Berraklık: (SI) Maden: 14 Ayar Modern (V Tırnak) Tasarım Ürün teklif Kutusu ile birlikte gönderilecektirThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir...
3.999TL 4.800TL
0.45 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük
Yeni Ürün -19 %
Karat : 0,45 Ct Renk : (H) Renk Berraklık : (SI - Berraklık) Altın : Montür / Kasa 14 Ayar Beyaz Altın Modern Tasarım (V-Kadeh Tırnak)The Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir..
7.499TL 9.300TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

ULUSLARARASI SERTİFİKA NEDİR?

Elmas Sertifikasyonu (en yaygın olarak GIA, AGS, IGI, EGL, GSI ve HRD laboratuvarlarından), bir elmasın tüm özellikleriyle tanımlandığı, objektif bir 3. taraf laboratuvardan aldığınız bir belgedir.

Düşündüğünüz her elmasla birlikte, laboratuar sertifikasını alıp gözden geçirmelisiniz. Bu laboratuvar raporu veya sertifikası, bir derecelendirme kuruluşu tarafından verilecek ve Renk , Berraklık , uzunluk ve genişlik gibi elmasın çeşitli unsurlarını açıklayacaktır . Eğitimli profesyoneller, büyüteç veya mikroskop gibi profesyonel aletler kullanarak elmasları değerlendirir, inceler ve ölçer.

Her varlık, elmasları farklı şekilde derecelendirir ve tanımlar - ve bazen fark önemlidir. Birkaç laboratuvar varlığı vardır ve hangilerinin güvenilir ve güvenilir olduğunu ve hangilerinin olmadığını bilmek önemlidir.

Elmas sertifikaları eşit yaratılmadığından, elmasların fiyatı ve değeri çeşitli sertifikalar arasında karşılaştırılamaz. Son derece itibarlı bir derecelendirme kuruluşundan sertifikalı bir elmas satın aldığınızdan ve satın almadan önce elması yakından incelediğinizden emin olun.

Aklınızda bir elmas varsa ve sertifikasyonu hakkında bir uzmanın incelemesini istiyorsanız, Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Uluslararası sertifikalı pırlanta yüzük satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Müşterilerimiz için daha yüksek karat ağırlığına sahip tek bir pırlanta içeren özel orta taşlı Uluslararası sertifikalı pırlanta yüzükler yaptık. Ayrıca koleksiyonlarımızda bulunmayan, müşterilerimizin hayallerindeki Uluslararası sertifikalı pırlanta yüzük modelleri için talepler aldık. The Design Diamond ücretsiz kişiye özel tasarım hizmeti verdiği için pırlanta yüzük hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz!.