The Design Diamond
Sepetim

The Desing Diamond Hakkında

The Desing Diamond Hakkında

The Design Diamond


Türkiye'de ilk defa uygulanacak olan ücretsiz Kişiye Özel Pırlanta tasarımı sloganı ile hizmete açılmış olup siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Hazır olarak stoklarımızda bulunan ürünlerin yanı sıra hayallerinizdeki pırlantaları uzman tasarım ekibimizle ve tecrübelerimizle birlikte tasarımını gerçekleştirerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.


Bizden istediğiniz pırlantaların kalitesinden ve değerinden emin olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerimiz Uluslararası GIA ve HRD sertifikalarıyla desteklenerek sizlere sunuluyor.


Misyonumuz


Pırlanta satın alma sürecinde aranılan güven hissini sizlere vermektedir. Müşteri memnuniyeti, kalite ve güven, misyonumuzun belirlenmesinde en önemli unsurlar olmuştur. Pırlanta sektöründe güven ve kaliteden taviz vermeden; trendleri, yenilikleri takip ederek, modernlik ve gelenekselliği harmanlayarak birbirinden çeşitli pırlanta modellerini sizlere sunuyoruz. Pırlanta alışverişinde birçok risk mevcuttur ve bu risklerin önüne uzman personelimizle birlikte geçerek sizlere aradığınız kalitedeki uygun alışverişi sağlıyoruz.


Vizyonumuz


Türkiye’de pırlanta denildiğinde akla gelen bir marka olmak. Değerli müşterilerimizin şüpheye düşmesini engelleyerek, kalitesinden ve değerinden emin olduğumuz ürünlerimizi sunmak ve garantisini her daim devam ettirmektir.