The Design Diamond
Sepetim

Tektaş Kolyeler

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Tektaş kolye, tek değerli taşlı bir kolyedir. Değerli taş, tipik olarak beyaz altın, sarı altın veya platinden yapılmış bir mücevher zincirinde tek başına durur. 

Bir tektaş kolye , çok sevilen bir moda ifadesidir, herhangi bir kıyafetle birlikte olduğu gibi ortak bir aksesuardır. Koleksiyonlarımızdaki tektaş kolyeler, derin ve kusursuz pırlantalara sahiptir . Şık ve zarif bir görünüme sahiptir ve şık bir etkinlik için mükemmeldir. 

Tektaş pırlanta altın kolye satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Müşterilerimiz için daha yüksek karat ağırlığına sahip tek bir pırlanta içeren özel orta taşlı tektaş kolyeler yaptık. Ayrıca koleksiyonlarımızda bulunmayan, müşterilerimizin hayallerindeki tektaş pırlanta kolye modelleri için talepler aldık. The Design Diamond ücretsiz kişiye özel tektaş hizmeti verdiği için Tektaş pırlanta hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz! Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Tektaş Pırlanta Kolye Fiyatları

Aradığınızın tüm ürünlerin en uygun fiyatlarını The Design Diamond mağazasında bulabilir, çeşitli ürün ve özellikleri karşılaştırabilir. Hiç bir yerde bulamayacağınız İndirim ve Kampanyalar 'dan faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki The Design Diamond tüm ürünlerinde en uygun fiyat garantisi vermektedir.