The Design Diamond
Sepetim

Tasarım Kolyeler

0.02 Karat Gümüş Pırlanta Kolye
Yeni Ürün -34 %
Pırlanta:0,02 KaratMaden: GümüşAğırlık: 3 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gösterilir. Bir elmas v..
159TL 240TL
0.02 Karat Gümüş Pırlanta Kolye
Yeni Ürün -39 %
Pırlanta:0,02 karatMaden: GümüşAğırlık: 3.20 grThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gösterilir. Bir elma..
159TL 260TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Bir tasarım kolye , çok sevilen bir moda ifadesidir, herhangi bir kıyafetle birlikte olduğu gibi ortak bir aksesuardır. Koleksiyonlarımızdaki tasarım kolyeler, derin ve kusursuz pırlantalara sahiptir . Şık ve zarif bir görünüme sahiptir ve şık bir etkinlik için mükemmeldir. 

Tasarım pırlanta altın kolye satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Müşterilerimiz için daha yüksek karat ağırlığına sahip tek bir pırlanta içeren özel orta taşlı tasarım kolyeler yaptık. Ayrıca koleksiyonlarımızda bulunmayan, müşterilerimizin hayallerindeki tasarım pırlanta kolye modelleri için talepler aldık. The Design Diamond ücretsiz kişiye özel tasarım hizmeti verdiği için Tasarım pırlanta hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz! Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Tasarım Pırlanta Kolye Fiyatları

Aradığınızın tüm ürünlerin en uygun fiyatlarını The Design Diamond mağazasında bulabilir, çeşitli ürün ve özellikleri karşılaştırabilir. Hiç bir yerde bulamayacağınız İndirim ve Kampanyalar 'dan faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki The Design Diamond tüm ürünlerinde en uygun fiyat garantisi vermektedir.