The Design Diamond
Sepetim

Tamtur Yüzükler

Pırlanta:0,67 karatRenk:(f)Berraklık: (sı)Maden: 14 ayarAğırlık: 1.42 gr.The Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte göst..
3.390TL 4.500TL
Pırlanta:0,59 KaratRenk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 14 AyarAğırlık: 1.33 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birl..
2.999TL 4.200TL
Pırlanta:0.77 KaratRenk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 14 AyarAğırlık: 1.48 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birl..
3.699TL 5.600TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Tamtur yüzüklerimiz bir ömür boyu dayanacak şekilde tasarlandı. En yüksek kalitede hazırlanmış tam tur yüzüklerimiz, sizleri bekliyor.

Tamtur pırlanta yüzük satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Müşterilerimiz için daha yüksek karat ağırlığına sahip tek bir pırlanta içeren özel orta taşlı Tam tur pırlanta yüzükler yaptık. Ayrıca koleksiyonlarımızda bulunmayan, müşterilerimizin hayallerindeki Tamtur pırlanta yüzük modelleri için talepler aldık. The Design Diamond ücretsiz kişiye özel tasarım hizmeti verdiği için pırlanta yüzük hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz! Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Tamtur Pırlanta Yüzük Fiyatları

Aradığınızın tüm ürünlerin en uygun fiyatlarını The Design Diamond mağazasında bulabilir, çeşitli ürün ve özellikleri karşılaştırabilir. Hiç bir yerde bulamayacağınız İndirim ve Kampanyalar 'dan faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki The Design Diamond tüm ürünlerinde en uygun fiyat garantisi vermektedir.