The Design Diamond
Sepetim

Sipariş ve Teslimat

Sipariş ve Teslimat

Sipariş ve Teslimat

Siparişleriniz belirtilen sürede el işçiliğiyle özenle üretilir, yüksek standartlarda kalite kontrol işlemlerinden geçirilir ve sertifikaları ile düzenlenerek hazır hale getirilir. Faturalandırma gibi hukuki gereksinimler tamamlanarak ve taşıma sigortası yapılarak sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmek üzere kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir. Üretimin hemen her aşaması el işçiliği ile yapıldığından, nadiren belirtilen üretim süresi aşılabilmektedir.


Taşıma sigortası ve kargo gönderimleri tamamen ÜCRETSİZDİR. Siparişleriniz size ulaşıncaya kadar The Design Diamond güvencesindedir ve takip işlemleri tarafımızca özenle yapılmaktadır. Adrese güvenli ve taşıma sigortalı olarak teslim edilir. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 


Faturanızda altın ayar ve gram bilgileri ile tutarı, pırlanta, safir, yakut ya da zümrüt gibi değerli renkli taşların karat bilgisi ve tutarı, tüm işçilik ücretlendirmesi ve KDV gibi vergisel yükümlülükler açıkça belirtilir. Faturanızdaki bu detaylandırma tüketici hakları mevzuatı açısından satın aldığınız mücevherin resmi bir kaydı anlamındadır.


Kargo ücreti ve teslimat süresi


Siparişiniz ile birlikte standart teslimat ücretsizdir. İade edilen ürünlerin gönderim bedellerini karşılamamaktadır.

Alışverişiniz sırasında tahmini teslimat tarihi verilecektir. Tahmini teslim tarihinin, siparişiniz için garanti edilen bir zaman çizelgesi olmadığını lütfen unutmayın. Tahmini teslimat süresi; üretim süreci ve teslim edilecek adrese göre otomatik olarak hesaplanır.

Tahmini teslim süresi, büyük şehirlere teslimat esasına dayanır. Uzak bölgelere teslim için lütfen fazladan zaman tanıyın. Banka havalesi ile ödeme yapılması durumunda veya ödemeniz derhal gerçekleşmezse tahmini teslimat süresi, ödemenin alındığı günden itibaren hesaplanır. The Desing Diamond böyle bir gecikmeye bağlı olarak herhangi bir sorumluluk almamaktadır.


Garantili Gönderi


Siparişleriniz kargo firması tarafından teslim edilmektedir. Teslimat süresi adresinizin bulunduğu yere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketiniz kargoya teslim edildiğinde satın alma sırasında kullandığınız e-posta adresinize bir takip numarası gönderilecektir. Tüm paketlerimiz teslimat sırasında sigortalıdır. Lütfen teslimat sırasında paketinizi kabul edebilecek durumda olduğunuzdan emin olun. Teslimat sonrasında kayıp veya çalınan paketler için The Design Diamond herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir takip numarası almadıysanız, lütfen spam/önemsiz klasörünüzü kontrol edin. Takip numaranızı veya teslimat durumunu bilmiyorsanız, kargo şirketinin web sitesinde birkaç gün boyunca değişmedi ise, sizin için konuyla ilgilenebilmeleri için lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun.

Lütfen teslimatı kabul etmeden önce paketinizi kontrol edin. Paketiniz teslimat esnasında hasar gördüyse, paketi kabul etmeyin ve ilgili kişiye rapor ettirin.Teslimat adresi


Teslimatlar yalnızca ev veya iş adreslerine yapılabilir. Fatura adresi dışında farklı bir adrese teslim edilmesi gereken siparişler için, lütfen siparişiniz işleme alınmadan, gecikmeye yol açmayacak şekilde, kredi kartı veya finansman şirketiniz tarafından bu alternatif gönderim adresinizin dosyalanmış olduğundan emin olun.

Güvenliğiniz için, sipariş verdikten sonra fatura ve teslimat adresi bilgilerinizi değiştirmeyiniz. Belirtilen teslimat saatinde gönderim için verilen adreste bulunamayacaksanız, kargonuzun sekteye uğramaması ve teslim tarihini daha ileri bir tarihe ertelememek için lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun.