The Design Diamond
Sepetim

Renkli Taşlı Küpeler

0.02 Karat Pırlanta Hızma
Yeni Ürün -34 %
Pırlanta:0,02 KaratRenk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 8 AyarAğırlık: 0.13 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birli..
329TL 500TL
0.02 Karat Pırlanta Hızma
Yeni Ürün -29 %
Renk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 8 AyarAğırlık: 0.11 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gösterilir. Bir..
319TL 450TL
0.02 Karat Pırlanta Hızma
Yeni Ürün -22 %
Pırlanta:0,02 KaratRenk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 14 AyarAğırlık: 0.11 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birl..
359TL 460TL
0.02 Karat Pırlanta Hızma
Yeni Ürün -22 %
Pırlanta:0,02 KaratRenk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 14 AyarAğırlık: 0.13 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birl..
359TL 460TL
0.40 Karat Zümrüt Pırlanta Yüzük
Yeni Ürün -31 %
Pırlanta:0,40 KaratRenk:(H)Berraklık: (SI)Maden: 14 Ayar TasarımAğırlık: 1.94 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya video..
2.139TL 3.100TL
DAMLA VE MARKİZ Pırlanta:3,60 CaratYUVARLAK Pırlanta: 0,68 CaratRenk:(G)Berraklık: (SI)Maden: 14 Ayar TasarımThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıkl..
29.999TL 50.000TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Bir renkli taşlı küpe , çok sevilen bir moda ifadesidir, herhangi bir kıyafetle birlikte olduğu gibi ortak bir aksesuardır. Koleksiyonlarımızdaki renkli taşlı küpeler, derin ve kusursuz pırlantalara sahiptir . Şık ve zarif bir görünüme sahiptir ve şık bir etkinlik için mükemmeldir. 

Renkli taşlı pırlanta altın küpe satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Müşterilerimiz için daha yüksek karat ağırlığına sahip tek bir pırlanta içeren özel orta taşlı renkli taşlı küpeler yaptık. Ayrıca koleksiyonlarımızda bulunmayan, müşterilerimizin hayallerindeki renkli taşlı pırlanta küpe modelleri için talepler aldık. The Design Diamond ücretsiz kişiye özel tasarım hizmeti verdiği için Renkli taşlı pırlanta hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz! Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Renkli taşlı Pırlanta Küpe Fiyatları

Aradığınızın tüm ürünlerin en uygun fiyatlarını The Design Diamond mağazasında bulabilir, çeşitli ürün ve özellikleri karşılaştırabilir. Hiç bir yerde bulamayacağınız İndirim ve Kampanyalar 'dan faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki The Design Diamond tüm ürünlerinde en uygun fiyat garantisi vermektedir.