The Design Diamond
Sepetim

Pırlanta Küpeler

0.02 Karat Pırlanta Hızma
Yeni Ürün -34 %
Pırlanta:0,02 KaratRenk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 8 AyarAğırlık: 0.13 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birli..
329TL 500TL
0.02 Karat Pırlanta Hızma
Yeni Ürün -29 %
Renk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 8 AyarAğırlık: 0.11 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gösterilir. Bir..
319TL 450TL
0.02 Karat Pırlanta Hızma
Yeni Ürün -22 %
Pırlanta:0,02 KaratRenk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 14 AyarAğırlık: 0.11 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birl..
359TL 460TL
0.02 Karat Pırlanta Hızma
Yeni Ürün -22 %
Pırlanta:0,02 KaratRenk:(F)Berraklık: (SI)Maden: 14 AyarAğırlık: 0.13 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birl..
359TL 460TL
Pırlanta:0,20 KaratRenk:(H)Berraklık: (SI)Maden: 14 Ayar TasarımAğırlık: 2.10 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya video..
2.599TL 3.500TL
Pırlanta:0,26 KaratRenk:(F-G)Berraklık: (SI)Maden: 8 Ayar TasarımThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gö..
2.899TL 4.300TL
DAMLA VE MARKİZ Pırlanta:3,60 CaratYUVARLAK Pırlanta: 0,68 CaratRenk:(G)Berraklık: (SI)Maden: 14 Ayar TasarımThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıkl..
29.999TL 50.000TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Pırlanta Küpeler

Güzel bir çift elmas küpeyle her görünüme zarif bir dokunuş katarsınız. Koleksiyonumuzda tüm şekil ve boyutlarda pırlanta küpeler bulacaksınız.

Zaman içinde, küpe ve pırlantalar çeşitli farklı kültürler için özel bir anlam taşımıştır. Pırlanta küpeler , onları takan kişinin kimliğini ve sosyal statüsünü de ifade ettikleri için, süs değerlerinden daha fazlası için takılırlar. Pırlanta küpeler ayrıca gizemli koruma güçleriyle ilişkilendirilmiştir.

Pırlanta küpe ucu, değerli metalden (genellikle altın veya platin) yapılmış bir mücevher zincirine küçük bir ilmekle tutturulmuş merkezi bir pırlanta içeren bir küpedir. 'Küpe' kelimesi, Eski Fransızca "sarkaç" ve Latince "pedere" kelimesinden gelir - her ikisi de "asmak" anlamına gelir. Pırlanta küpe küpeler genellikle sevginin, özellikle de sonsuz aşkın sembolü olarak verilir.

Küpe Tipi ve Uzunluğu

Bir küpe seçerken elmas önemli bir unsur olsa da, siz ve diğerleri farklı zincir malzemeleri ve uzunluklarını tercih ediyor.

Önce küpenin ne sıklıkla ve ne zaman takılacağını belirleyin. Kısa stiller resmi giyim için en iyisidir ve daha uzun stiller günlük giyim için en iyisidir.

Zincirin malzemesi de önemlidir. Uzun ömürlü bir malzeme istiyorsunuz, bu yüzden çoğu tüketici metali tercih ediyor. Değerli metaller, elmas kadar parlaktır. Altın, gümüş veya platin zincirleri arayın. Ayrıca pırlantaların zinciri süslediği bir küpe de seçebilirsiniz.

Küpenizi Seçme Zamanı!

Hangi pırlanta küpeyi satın alırsanız alın, piyasadaki en şık takıları alacaksınız.

Küpeyi ister resmi etkinliklerde ister günlük kullanımda takıyor olun, pırlanta nereye takılırsa takılsın mükemmel görünecektir.

Hiçbir şey elmas bir küpeden daha fazla ' Seni seviyorum ' diyemez, ama kendinize bir küpeyi savurmaktan utanılacak bir şey yok.

En parlak pırlanta küpeyi arıyorsanız, küpenizin uzun ömürlü olması için sadece en iyi malzemelere sahip en iyi pırlantaları seçiyoruz .

Bugün hep hayalini kurduğunuz pırlanta bilekliği THE DESİGN DİAMOND' da bulun. Kadınlar için birçok pırlanta küpe seçeneği ile eşinizi hemen karşılayacaksınız. Pırlantalı altın küpe mi, beyaz altın pırlanta küpe mi yoksa daha modern bir şey mi?

Pırlanta küpeler, aşkın ve sevginin en önemli sembolü olan vazgeçilmez küpe modelleridir. Pırlanta küpeler  bayanlar için esasında özgürlüğün ve gücün sembolüdür. Pırlantaların her kültürde ayrı bir anlamı bulunur. Tüm kültürlerde ortak olan ise pırlantanın mücevher dünyasında aşkın vazgeçilmez sembollerinden birisi olmasıdır.

Pırlanta küpelerin birbirinden şık modellerini bulabileceğiniz The Design Diamond koleksiyonu özel tasarımcılarımız ve alanında uzman personelimiz tarafından kusursuzca hazırlanmıştır. Pırlanta küpe koleksiyonlarımızdaki ürünlerin fiyatları her bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır. Hayallerinize en ideal tasarımı bulmak, Her an severek taşıyacağınız bir pırlanta bulmak, gerçek kalite ile en ideal fiyat güvencesiyle pırlanta küpe seçimi yapabilmek için The Design Diamond doğru tercihtir.

Pırlanta, yeraltında milyonlarca yıl süren bir yolculuk sonunda bugünkü güzelliğine ve ihtişamına kavuşmuştur. En genç pırlantanın dahi yaklaşık 850 milyon yaşında olması, pırlantayı en değerli taş haline getirmektedir. Tektaş ise pırlantanın en sevilen halidir, sevgi ve emekle şekillenen bu küpeler benzeri olmayan bir ilişkiyi simgelemektedir.

Evlilik teklifi etmek istiyorsanız, aşkın, bağlılığın, sadakatin, saygının ve sevginin sembolü olan tektaş pırlanta küpe en doğru tercih olacaktır. The Design Diamond pırlanta küpe koleksiyonunu inceleyerek, birbirinden şık pırlanta küpe modelleri bulabilir veya bizimle iletişime geçerek, hayallerinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Pırlanta küpeler sadece evlilik tekliflerinde değil, tüm özel günlerde alınabilecek kesinlikle en güzel hediye olacaktır. Her zevke ve her bütçeye uygun olabilen tüm bayanların vazgeçilmezleri arasında olan pırlanta küpeleri sevgililer günü, anneler günü ve diğer özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Pırlanta küpeler özel anlamlarının beraberinde mükemmel şıklıkları ile de bayanların vazgeçilmezidir. Pırlantanın ışıltısının The Design Diamond işçiliği ile bir araya getirilmektedir.

Pırlanta küpe gündelik yaşantınızda spor tarzınızı yükseltirken, özel davetlerde ise gecenin yıldızı olmanıza sağlamaktadır. Kaliteli bir görünüm için sadece tektaş pırlantaya sahip olmanız yeterlidir. Pırlantanın ihtişamı ve sizin güzelliğiniz bütün dikkatin üzerinizde toplanmasına neden olacaktır.

The Design Diamond pırlanta küpe modelleri, ışıltılı bir pırlantanın her kadını mükemmel şıklığa ulaştıracağı düşünülerek dizayn edilmiştir. Bu doğrultuda sadece klasik parçalar değil, sıra dışı formlardaki yenilikçi tasarımlar da modellerimiz arasında da yer almaktadır. Baget küpe ile zarif ve modern tarz ortaya çıkarabilir ya da klasik tektaş küpe ile muhteşem bir şıklığa ulaşabilirsiniz. Koleksiyonlarımızla nefes kesen zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. The Design Diamond küpe koleksiyonumuzda her zevke hitap edecek parçalar bulunur.

Pırlanta küpe modelleri, bir bayanın aksesuar dolabında muhakkak bulunması gerekli olan parçalardan biridir. Aşkınızın sembolünü her vakit parmağınızda taşıyacağınız ve sevdiğinizi her an yanınızda hissedeceğiniz parçalardan biridir. Pırlanta küpelerimiz arasından seçiminizi yaparken tek yapmanız gerekli olan bütçenizi ve stilinizi göz önünde bulundurmaktır. The Design Diamond pırlanta küpe çeşitleri arasında her zaman doğru bir parça bulunur.

Pırlanta küpe koleksiyonumuz;, coronet pırlanta küpeler tektaş pırlanta küpeler, halka pırlanta küpeler, tasarım pırlanta küpeler, renkli taşlı pırlanta küpeler, gia sertifikalı pırlanta küpeler, hrd sertifikalı pırlanta küpeler, modellerinden oluşuyor.

Pırlanta küpe satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Müşterilerimiz için daha yüksek karat ağırlığına sahip tek bir pırlanta içeren özel orta taşlı pırlanta küpeler yaptık. Ayrıca koleksiyonlarımızda bulunmayan, müşterilerimizin hayallerindeki pırlanta küpe modelleri için talepler aldık. The Design Diamond ücretsiz kişiye özel tasarım hizmeti vermiş olduğu için pırlanta küpe hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz! Tek yapmanız gerekli olan bizimle iletişime geçmek.

Pırlanta Küpe Fiyatları

Aradığınızın tüm ürünlerin en uygun fiyatlarını The Design Diamond mağazasında bulabilir, çeşitli ürün ve özellikleri karşılaştırabilir. Hiç bir yerde bulamayacağınız İndirim ve Kampanyalar 'dan faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki The Design Diamond tüm ürünlerinde en uygun fiyat garantisi vermektedir.

1 KARAT PIRLANTA NE KADAR BÜYÜK?

Bir 1 karat pırlanta bir belirli boyut, ancak belirli bir ağırlık değildir. 1 Karat Pırlanta 200 miligrama veya 0.2 grama eşittir.