The Design Diamond
Sepetim

Pırlanta Kolyeler

0.02 Karat Gümüş Pırlanta Kolye
Yeni Ürün -34 %
Pırlanta:0,02 KaratMaden: GümüşAğırlık: 3 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gösterilir. Bir elmas v..
159TL 240TL
0.02 Karat Gümüş Pırlanta Kolye
Yeni Ürün -39 %
Pırlanta:0,02 karatMaden: GümüşAğırlık: 3.20 grThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gösterilir. Bir elma..
159TL 260TL
Pırlanta:0,23 KaratRenk:(F-G)Berraklık: (SI)Maden: 8 Ayar TasarımThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gö..
3.500TL
Pırlanta:0,30 Karat SafirRenk:(H)Berraklık: (SI)Maden: 14 Ayar TasarımAğırlık: 1.80 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya..
1.999TL 2.600TL
Pırlanta:0,36 KaratRenk:(F-G)Berraklık: (SI)Maden: 8 Ayar TasarımThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gö..
3.199TL 4.300TL
Jesica Model Kadın Altın Kolye
Yeni Ürün -20 %
Maden : 14 ayar altın Renk: Sarı Ağırlık: 17.18 gr Uzunluk: 45 cm Ürün kutusu ile gönderilecektirThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimle..
7.849TL 9.800TL
Uzun Ataç Model Kadın Altın Kolye
Yeni Ürün -26 %
14 ayar altın Renk: Sarı Ağırlık: 6.15 gr Uzunluk: 45 cm Ürün kutusu ile gönderilecektirThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / ve..
3.199TL 4.350TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Pırlanta Kolyeler

Zaman içinde, kolye ve pırlantalar çeşitli farklı kültürler için özel bir anlam taşımıştır. Pırlanta kolyeler , onları takan kişinin kimliğini ve sosyal statüsünü de ifade ettikleri için, süs değerlerinden daha fazlası için takılırlar. Pırlanta kolyeler ayrıca gizemli koruma güçleriyle ilişkilendirilmiştir.

Pırlanta kolye ucu, değerli metalden (genellikle altın veya platin) yapılmış bir mücevher zincirine küçük bir ilmekle tutturulmuş merkezi bir pırlanta içeren bir kolyedir. 'Kolye' kelimesi, Eski Fransızca "sarkaç" ve Latince "pedere" kelimesinden gelir - her ikisi de "asmak" anlamına gelir. Pırlanta kolye kolyeler genellikle sevginin, özellikle de sonsuz aşkın sembolü olarak verilir.

Kolye Tipi ve Uzunluğu

Bir kolye seçerken elmas önemli bir unsur olsa da, siz ve diğerleri farklı zincir malzemeleri ve uzunluklarını tercih ediyor.

Önce kolyenin ne sıklıkla ve ne zaman takılacağını belirleyin. Kısa stiller resmi giyim için en iyisidir ve daha uzun stiller günlük giyim için en iyisidir.

Zincirin malzemesi de önemlidir. Uzun ömürlü bir malzeme istiyorsunuz, bu yüzden çoğu tüketici metali tercih ediyor. Değerli metaller, elmas kadar parlaktır. Altın, gümüş veya platin zincirleri arayın. Ayrıca pırlantaların zinciri süslediği bir kolye de seçebilirsiniz.

Kolyenizi Seçme Zamanı

Hangi pırlanta kolyeyi satın alırsanız alın, piyasadaki en şık takıları alacaksınız.

Kolyeyi ister resmi etkinliklerde ister günlük kullanımda takıyor olun, pırlanta nereye takılırsa takılsın mükemmel görünecektir.

Hiçbir şey elmas bir kolyeden daha fazla ' Seni seviyorum ' diyemez, ama kendinize bir kolyeyi savurmaktan utanılacak bir şey yok.

En parlak pırlanta kolyeyi arıyorsanız, kolyenizin uzun ömürlü olması için sadece en iyi malzemelere sahip en iyi pırlantaları seçiyoruz .

Bugün hep hayalini kurduğunuz pırlanta bilekliği THE DESİGN DİAMOND' da bulun. Kadınlar için birçok pırlanta kolye seçeneği ile eşinizi hemen karşılayacaksınız. Pırlantalı altın kolye mi, beyaz altın pırlanta kolye mi yoksa daha modern bir şey mi?

Pırlanta kolyeler, aşkın ve sevginin en önemli sembolü olan vazgeçilmez kolye modelleridir. Pırlanta kolyeler  bayanlar için esasında özgürlüğün ve gücün sembolüdür. Pırlantaların her kültürde ayrı bir anlamı bulunur. Tüm kültürlerde ortak olan ise pırlantanın mücevher dünyasında aşkın vazgeçilmez sembollerinden birisi olmasıdır.

Pırlanta kolyelerin birbirinden şık modellerini bulabileceğiniz The Design Diamond koleksiyonu özel tasarımcılarımız ve alanında uzman personelimiz tarafından kusursuzca hazırlanmıştır. Pırlanta kolye koleksiyonlarımızdaki ürünlerin fiyatları her bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır. Hayallerinize en ideal tasarımı bulmak, Her an severek taşıyacağınız bir pırlanta bulmak, gerçek kalite ile en ideal fiyat güvencesiyle pırlanta kolye seçimi yapabilmek için The Design Diamond doğru tercihtir.

Pırlanta, yeraltında milyonlarca yıl süren bir yolculuk sonunda bugünkü güzelliğine ve ihtişamına kavuşmuştur. En genç pırlantanın dahi yaklaşık 850 milyon yaşında olması, pırlantayı en değerli taş haline getirmektedir. Tektaş ise pırlantanın en sevilen halidir, sevgi ve emekle şekillenen bu kolyeler benzeri olmayan bir ilişkiyi simgelemektedir.

Evlilik teklifi etmek istiyorsanız, aşkın, bağlılığın, sadakatin, saygının ve sevginin sembolü olan tektaş pırlanta kolye en doğru tercih olacaktır. The Design Diamond pırlanta kolye koleksiyonunu inceleyerek, birbirinden şık pırlanta kolye modelleri bulabilir veya bizimle iletişime geçerek, hayallerinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Pırlanta kolyeler sadece evlilik tekliflerinde değil, tüm özel günlerde alınabilecek kesinlikle en güzel hediye olacaktır. Her zevke ve her bütçeye uygun olabilen tüm bayanların vazgeçilmezleri arasında olan pırlanta kolyeleri sevgililer günü, anneler günü ve diğer özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Pırlanta kolyeler özel anlamlarının beraberinde mükemmel şıklıkları ile de bayanların vazgeçilmezidir. Pırlantanın ışıltısının The Design Diamond işçiliği ile bir araya getirildiği pırlanta

Pırlanta kolye gündelik yaşantınızda spor tarzınızı yükseltirken, özel davetlerde ise gecenin yıldızı olmanıza sağlamaktadır. Kaliteli bir görünüm için sadece tektaş pırlantaya sahip olmanız yeterlidir. Pırlantanın ihtişamı ve sizin güzelliğiniz bütün dikkatin üzerinizde toplanmasına neden olacaktır.

The Design Diamond pırlanta kolye modelleri, ışıltılı bir pırlantanın her kadını mükemmel şıklığa ulaştıracağı düşünülerek dizayn edilmiştir. Bu doğrultuda sadece klasik parçalar değil, sıra dışı formlardaki yenilikçi tasarımlar da modellerimiz arasında da yer almaktadır. Baget kolye ile zarif ve modern tarz ortaya çıkarabilir ya da klasik tektaş kolye ile muhteşem bir şıklığa ulaşabilirsiniz. Koleksiyonlarımızla nefes kesen zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. The Design Diamond kolye koleksiyonumuzda her zevke hitap edecek parçalar bulunur.

Pırlanta kolye modelleri, bir bayanın aksesuar dolabında muhakkak bulunması gerekli olan parçalardan biridir. Aşkınızın sembolünü her vakit parmağınızda taşıyacağınız ve sevdiğinizi her an yanınızda hissedeceğiniz parçalardan biridir. Pırlanta kolyelerimiz arasından seçiminizi yaparken tek yapmanız gerekli olan bütçenizi ve stilinizi göz önünde bulundurmaktır. The Design Diamond pırlanta kolye çeşitleri arasında her zaman doğru bir parça bulunur.

Pırlanta kolye koleksiyonumuz;, coronet pırlanta kolyeler tektaş pırlanta kolyeler, gerdanlık pırlanta kolyeler, tasarım pırlanta kolyeler, renkli taşlı pırlanta kolyeler, gia sertifikalı pırlanta kolyeler, hrd sertifikalı pırlanta kolyeler, modellerinden oluşuyor.

Pırlanta kolye satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Müşterilerimiz için daha yüksek karat ağırlığına sahip tek bir pırlanta içeren özel orta taşlı pırlanta kolyeler yaptık. Ayrıca koleksiyonlarımızda bulunmayan, müşterilerimizin hayallerindeki pırlanta kolye modelleri için talepler aldık. The Design Diamond ücretsiz kişiye özel tasarım hizmeti vermiş olduğu için pırlanta kolye hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz! Tek yapmanız gerekli olan bizimle iletişime geçmek.

Pırlanta Kolye Fiyatları

Aradığınızın tüm ürünlerin en uygun fiyatlarını The Design Diamond mağazasında bulabilir, çeşitli ürün ve özellikleri karşılaştırabilir. Hiç bir yerde bulamayacağınız İndirim ve Kampanyalar 'dan faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki The Design Diamond tüm ürünlerinde en uygun fiyat garantisi vermektedir.

1 KARAT PIRLANTA NE KADAR BÜYÜK?

Bir 1 karat pırlanta bir belirli boyut, ancak belirli bir ağırlık değildir. 1 Karat Pırlanta 200 miligrama veya 0.2 grama eşittir.

ÜNLÜ PIRLANTA KOLYELER

Her türden kolyeler, birçok kültürde yüzyıllardır giyilmektedir. Güzellikleri ve şık tasarımları nedeniyle, pırlanta kolye uçları da sıklıkla ünlüler ve kraliyet ailesi tarafından giyilir.

Hong Kong'daki Christie's Müzayedesinde satın alınan meşhur briolette pırlanta kolye 11,1 milyon dolara satıldı. 75 karattan fazla ağırlığa sahip olan briolette pırlanta kolye ayrıca mor-pembe markiz şeklinde bir pırlanta içeriyordu.

Şimdiye kadar açık artırmaya çıkarılan en büyük D renkli kusursuz pırlanta (163.41 karat ağırlığında), de Grisogono tarafından tasarlanan bir pırlanta ve zümrüt kolyenin parçasıydı. 2001'de Christie's'de 25-30 milyon dolara satıldı.

Ünlüler genellikle pırlanta kolye takarken bulundu: Mila Kunis, Kate Middleton ve Kim Kardashian.