The Design Diamond
Sepetim

Gerdanlık Kolyeler

0.02 Karat Gümüş Pırlanta Kolye
Yeni Ürün -34 %
Pırlanta:0,02 KaratMaden: GümüşAğırlık: 3 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gösterilir. Bir elmas v..
159TL 240TL
0.02 Karat Gümüş Pırlanta Kolye
Yeni Ürün -39 %
Pırlanta:0,02 karatMaden: GümüşAğırlık: 3.20 grThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gösterilir. Bir elma..
159TL 260TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Bir gerdanlık kolye , çok sevilen bir moda ifadesidir, herhangi bir kıyafetle birlikte olduğu gibi ortak bir aksesuardır. Koleksiyonlarımızdaki gerdanlık kolyeler, derin ve kusursuz pırlantalara sahiptir . Şık ve zarif bir görünüme sahiptir ve şık bir etkinlik için mükemmeldir. 

Gerdanlık pırlanta altın kolye satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Müşterilerimiz için daha yüksek karat ağırlığına sahip tek bir pırlanta içeren özel orta taşlı gerdanlık kolyeler yaptık. Ayrıca koleksiyonlarımızda bulunmayan, müşterilerimizin hayallerindeki gerdanlık pırlanta kolye modelleri için talepler aldık. The Design Diamond ücretsiz kişiye özel tasarım hizmeti verdiği için Gerdanlık pırlanta hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz! Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Gerdanlık Pırlanta Kolye Fiyatları

Aradığınızın tüm ürünlerin en uygun fiyatlarını The Design Diamond mağazasında bulabilir, çeşitli ürün ve özellikleri karşılaştırabilir. Hiç bir yerde bulamayacağınız İndirim ve Kampanyalar 'dan faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki The Design Diamond tüm ürünlerinde en uygun fiyat garantisi vermektedir.