Sevgililer Günü İçin En İyi Hediye Fikirlerini


Sevgililer Günü - yılın en romantik günü. Sevdiğiniz kişiyle zaman geçirmek ve sizin için ne kadar önemli olduklarını göstermek için sevdiklerinize bir hediye vermek için mükemmel bir gün. Sevgililer Günü hediyeleri söz konusu olduğunda, kaliteli mücevherler popüler bir seçimdir. Pırlanta sadece güzel değil, aynı zamanda romantik bir anlam ifade etmektedir. Sevgilinize muhteşem bir yeni pırlanta hediye ettiğinizde, her taktığında sizi düşünecektir. Ama aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla hediye var. Sevgililer Günü'nde doğru hediyeyi seçmenize yardımcı olmak için, en sevdiğimiz değerli mücevherlerimizin bu listesini bir araya getirdik. Bunlar, dünyanın her yerindeki kadınların sevdiği ve sevgilinizin de seveceğinden emin olduğumuz hediyelerdir.


Pırlanta Küpeler

 
Bu Sevgililer Günü'nde onu şaşırttığından emin olmak istiyorsan. Dört uçlu veya çerçeve montajlı tektaş pırlanta küpeler , en çok aranan mücevherlerdir ve onlarca yıldır da öyle. Klasik beyaz renkteki elmas küpeler kesinlikle ışıltılıdır ve takması çok kolaydır. Partnerinizin henüz bir çifti yoksa, bu Sevgililer Günü'nün bir kısmını aldığı için kesinlikle çok sevinecek.

Siyah Pırlanta Küpeler

 
Siyah elmas küpeler , keskin ve benzersiz görünümlerini seven kadınlarla popülerlik kazanmaktadır. Siyah elmaslar çok güzel ve nötr tonları, hanımınızın dolabındaki hemen hemen her kıyafetle iyi bir şekilde eşleşecek. Ve ek bir bonus olarak, siyah elmas küpeler standart beyaz elmas küpelerden daha iyi fiyatlandırılır, bu nedenle bu ürünle karat başına çok daha iyi bir fiyat elde edebilirsiniz.


Gül Altın Pırlanta Yüzükler
 
Pembe altının yumuşak güzelliği, metali oldukça aranan bir yeni nötr haline getirdi. Beyaz altın, sarı altın ve platin artık sahnedeki tek ince metaller değil - gül altın burada kalmaya devam ediyor. Kadınların pembe altın takmanın en popüler yollarından biri tektaş yüzükleridir. Tektaş yüzükler, ister nişan yüzükleri, ister modaya uygun sağ el kokteyl yüzükleri olarak alsınlar. Bu Sevgililer Günü'nde ultra romantik bir parça arıyorsanız, pembe altın tektaş yüzük doğru bir tercih olacaktır.

Mavi Safir Küpeler
 
Mavi safir küpeler, vintage çekiciliği için mükemmel bir seçimdir. Mavi safirlerin zengin bir tarihi vardır; İnanılmaz koyu mavi ışıltıları sayesinde uzun zamandır kraliyet ailesinin favorisi olmuşlardır. Muhteşem tonları zamansız olsa da, safirler de son yıllarda eski ihtişamını seven kadınlarla büyük bir geri dönüş yaptı. Klasik ihtişamı seven her kadın, bu Sevgililer Günü'nde bir çift mavi safir küpe almanın heyecanını yaşayacak .


Prenses Kesim Pırlanta Küpe
 
Prenses kesim pırlantaları seçmek, klasik elmas saplamada tatlı bir dokunuş yaratır. Pırlantaya yerleştirildiğinde kare şeklinde görünen prenses kesim pırlanta, daha modern pırlanta şekillerinden biridir. Daha belirgin şekilleri, onları yuvarlak elmaslardan ayırırken, kesilme biçimleri de yüksek düzeyde parlaklık sağlar. Prenses kesim pırlanta küpeler , modern bir stil anlayışına sahip ve bakışları üzerinde toplamayı seven bir kadın için harika bir seçimdir.