Evlilik Teklifi Fikirleri

Rahat bir kadın mı yoksa partilere gittiğinizde ilgi odağı mı? Bir kadının kişiliği her zaman bir evlilik teklifine dahil edilmelidir.

Kendisiyle ilgilenmeyi seviyorsa, büyük ve kalabalık bir kutlamadan çok etkilenecektir. Ancak daha çok yalnız kalmaktan hoşlanıyorsa , tüm bu ilgiyi sevmeyecek ve daha sade bir organizasyon olmasını isteyecektir. 

Soruyu ne zaman soracağına gelince… partneriniz stresli olduğunda veya başka bir şeye odaklandığında, evlilik teklifi etmek iyi bir fikir değildir.  Ayrıca, ziyaret ettiğiniz aileniz ve arkadaşlarınızsa da evlenme teklif etmekten kaçınılmalıdır. Bu olayı akraba ve arkadaşlarınızla paylaşmanın harika olacağını düşünebilirsiniz, ancak teklif ettikten sonra bu heyecan verici olayın tadını çıkartmak için yalnız kalmak isteyeceksiniz.  

O daha içe dönük bir tipse, tüm büyük jestleri geri alın ve yüzüğü yanınızda taşıyın ve doğru zamanı bekleyin. Akşam yemeğinde birlikte güldüğünüzde veya sadece bir film sırasında kucaklaştığınızda olabilir.

O daha maceracı bir tipse, dağa tırmanabilir, balona binebilir, dalış yapabilir, ya da kamp kurabilirsiniz. 

Kış ayları ise, kayak alanlarına bir gezi planlayın ve karda teleferiğe çıkarken anlamlı cümleler kurun. Son olarakta  "Benimle Evlenir misin ! “ diyin. (Teklif ettiğinizde güvenlik çubuğunun kapalı olduğundan emin olun :)

İkiniz de uzun yürüyüşlere çıkmayı seviyorsanız, parkurun sonundan daha iyi bir yer önerilemezdi. Bu yolculuğunuzun sembolik ve şansınız şu ki, tepedeki manzara nefes kesici.

Yılbaşı özel bir zamandır ama evlenme teklif ederek daha da özel hale getirebilirsiniz. Pırlanta yüzük kutusunu ağaca bir süs gibi asın. Son hediye açıldığında, "Bekle, hala bir hediye daha var" deyin. Onu ağaçta asılı olarak bulmasını sağlayın ya da kapıp evlenme teklif edin. Yüzük kutusunu iç içe birkaç kutunun içine de koyabilirsin, böylece içinde yüzük olduğundan haberi olmaz.

Restoranlar her zaman önerilecek popüler yerler olmuştur. Önceden arayın ve restoranlarında evlenme teklif etmenin en iyi yolu hakkında tavsiyelerini alın. Belki teklif bir tabağa yazılır veya garson yüzüğü yemeğinizle birlikte getirir.

 Dünyaya ve ona sevginizi ilan ederken, samimi ve özel bir evlilik teklifinde bulunun. 

Bize güvenin EVET diyecek !