The Design Diamond
Sepetim

Alyanslar

Maden: 8 AyarAğırlık: 1,44 GrThe Design Diamond, ürünleri www.thedesigndiamond.com adresinde olabildiğince doğru bir şekilde tanımlamak ve göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Her öğe doğru bir açıklama, resimler ve / veya videoyla birlikte gösterilir. Bir elmas veya mücevher ür..
779TL 1.500TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

The Design Diamond'de herkes için bir yüzük var. Her gün alyans takacağın için tarzına uygun bir yüzük bulman çok önemli. Platin veya beyaz altın gibi gümüş renkli metalleri mi seviyorsunuz yoksa sarı veya pembe altın gibi daha sıcak metalleri mi tercih ediyorsunuz? Basit ama klasik bir şey mi yoksa cesur ve modaya uygun bir şey mi istiyorsunuz? Yüzük ölçünüzün ne olduğundan emin değilseniz, ücretsiz bir yüzük ölçüsü talep edebilirsiniz. Yüzüğünüze kişisel bir mesaj, sembol veya tarih ekleyebilmeniz için ücretsiz gravür de sunuyoruz. Elmas alyanslar yaygın bir tercihtir, tek başına veya nişan yüzüğünüzle birlikte takıldığında çarpıcı görünürler. The Design Diamond, doğal pırlanta alyanslar sunuyor ve bunlar çok daha uygun fiyatlı oldukları için tercih ediliyorlar. Aramanızı daraltmak için yardıma mı ihtiyacınız var veya kişiye özel tasarımlı bir alyans oluşturmak mı istiyorsunuz? İletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mükemmel Alyans Bulma Rehberi

Doğru alyansı bulmak asla kolay değildir, ancak stresli olması da gerekmez. Biraz bilgi ve tutku ile ömür boyu seveceğiniz çarpıcı bir yüzük bulabilirsiniz. Dünyanızın en önemli kişisiyle yepyeni bir maceraya atılmanın heyecanını hiçbir şey kıyaslayamaz. Birlikte yaşamınızın geri kalanında parmağındaki bir yere layık bir alyans deneyimini anmaya inanıyoruz ve ikinizin de önünde masadaki milyonlarca seçeneği nasıl daraltacağımız konusunda birçok uzman tavsiyemiz var.  Günün sonunda, sevdiğiniz kişiyi kimse sizden daha iyi bilemez, bu da aramanızı mesleği, hobileri ve genel yaşam tarzıyla uyumlu hale getirmeniz gerektiği anlamına gelir. Her üç kategoriye de uyan bir yüzük seçmek, stil veya bütçe pahasına olmak zorunda değildir. Denge kurmanıza ve bunu yaparken çok iyi görünmenize yardımcı olmak için buradayız.

Mükemmel Değerli Metal

Birincisi ve en önemlisi: yüzüğün kendisinin yapısı ve bileşimi. Bu iki faktör, fiyatı belirlemede ve günlük faaliyetlere dayatmada çok önemli olacaktır. Eski favoriler, altın, özellikle sonsuza dek imrenilen gül altın alyans ve platin, doğal olarak karşılaşacağınız ilk seçimlerden ikisi olacak. Ancak biraz daha ucuz bir nişan yüzüğü arayanlar için, bazıları sadece iki yarışmacı olmadığını duymaktan memnuniyet duyacaktır; biraz daha az yaygın, ancak daha az muhteşem olmayan alternatifler, kişinin tercih ettiği görünüme bağlı olarak karbon, tungsten ve titanyumdur. Düzenli olarak elleriyle çalışan bir kadın için, sonsuzluk nikahı gibi daha az müdahaleci bir parça, katedral ayarları gibi yakalamaya ve takılmaya yol açan kaide unsurları olmadan bol miktarda ışıltı getiriyor.

Sevgili Tasarımcılar Arasında Seçim Yapmak

Partnerinize en uygun yüzük türü belirlendikten sonra, gerçek eğlence başlayabilir. Çalışan beyefendiler, özellikle biraz daha sağlam ve dayanıklı bir şeyle ilgilenenler için tam dolu alyanslar, kaliteli yapı ve inanılmaz derecede temiz tasarımın pratik bir kombinasyonunu sunuyor. Gelin mücevherlerinde en çok arananlar konusunda, hayatın her kesiminden kadınlara hitap etme konusunda, alyans koleksiyonumuz sizin için aradığınız bulabileceğiniz harika bir tercih olacaktır. Ürettiğimiz modern alyanslar hem uygun fiyatlı hem de kalitelidir.

Alyans Mağazasında Uzmanlara Güvenin

Gelin takıları dünyasında kimin kim ve neyin ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmak, eşinizin hayallerindeki alyansı bulmanın en kesin yoludur. Doğru nikah yüzüğünü seçmek göz korkutucu bir görev gibi görünebilir, ancak işinde profesyonel ekibimizin yardımıyla aradığınız yanıtların tümü kolayca erişilebilir hale getirilir. 

ALYANS NEYI TEMSIL EDER?

Sonsuz aşkın sembolü olan mütevazı alyans, yıllardır hepimizden daha yaşlı ve hala her zamanki kadar önemli. Düğün yüzüklerinin tasarımı birçok durumda daha modern hale gelirken, yüzüğün geleneği ve sembolizmi bugün her zaman olduğu kadar güçlü.

Alyans, yıllar boyunca aşkın ve bağlılığın sembolü olmuştur. Alyanslar elbette daireseldir ve bu kendi içinde evlenecek çift için sembolik bir anlam taşır.

Çemberin önemi

Bir dairenin ne bir başlangıcı ne de bir sonu vardr ve bu sebeble sonsuzluğun sembolüdür. Bu sonsuzluk ise ebedidir, tam da sevginin olması gerektiği gibi. Çoğu kişi için alyans sol elin dördüncü parmağına takılır. Bunun nedeni, bu parmaktaki damarın doğrudan kullanıcının kalbine gittiğine inanılıyordu. Bununla birlikte, birçok Avrupa ülkesinde aslında alyansın sağ tarafa takılması adettendir.

Nikah yüzükleri , Nil nehri kıyısında yetişen bitkilerden dokundukları zaman, eski Mısır döneminden beri takılıyordu. Daha sonra Hıristiyan ve Yahudi düğün törenlerine dahil edildiler ve evlendiğinde geline bir yüzük verilmesi yaygınlaştı. Daha yakın zamanlarda hem gelin hem de damat, düğün günlerinde bir alyans alırlar.

Alyans Metal Tipi

Yüzyıllar boyunca bir yüzüğün yapımında kullanılan maden türü veya değerli bir taşı üzerinde taşıması, sahibine toplum içinde yüksek bir makamda görünmesini halk içinde dikkat çekmesini sağladı. Bir kralın nikah yüzüğü, daha sonra tahtın gücünü taşıdığı söylenen bir  belgeyi işaretlemek için genellikle bir amblem olarak kullanılırdı.

Platin, günümüzde alyanslar için giderek daha popüler bir metal haline geldi ve alyanslar için değerli ve prestijli bir metal tercihi haline geldi. Ayrıca doğal olarak hipoalerjeniktir, bu nedenle hassas cilde sahip olanları tahriş etmez.

Düz sarı / beyaz altın alyanslar genellikle alyansın geleneksel formu olarak kabul edilir. Bu yüzükler, basit ve pratik tarzları nedeniyle popüler hale geldi. Özellikle aktif yaşam tarzlarına sahip olan veya kolayca temiz tutulabilen bir yüzüğe ihtiyaç duyan kişiler tarafından hala yaygın olarak takılmaktadırlar.

Gül altın, derin anlamından dolayı alyanslar için giderek daha çekici bir metal türü haline geliyor. Gül altının, dostluğu temsil eden beyaz altın ve sadakat anlamına gelen sarı altın ile karşılaştırıldığında aşkı temsil ettiği söylenir.

  Pırlanta Alyans

Değerli taşlarla süslenmiş alyans kullanma, alyansın tarihi kadar eski bir uygulamadır. Pırlanta alyans , güzelliği ve önemi nedeniyle popüler bir seçimdir. Elmaslar, kalıcı doğaları ve güçleri nedeniyle sonsuzlukla ilişkilendirilirken, elmaslar ve aşk arasında da bir ilişki vardır. Bu, onları evli bir çiftin sevgisini sembolize etmek için mükemmel bir taş yapar. Diğer değerli taşlar da kendi başlarına veya elmasların yanında alyanslara takılabilir. Her değerli taşın kendi anlamı ve temsil ettiği bir sembol vardır.

Kişiselleştirilmiş gravür

İçine işlenmiş romantik, anlamlı veya unutulmaz bir şeyle alyanslarınızı daha kişisel hale getirebilirsiniz. Bir alyans gravürü giderek daha popüler hale geliyor. Size kısa ve özel bir şey söyleme fırsatı verir, partnerinizle aranızda anlamlı bir şey. Bazı insanlar basit bir "Seni seviyorum" u tercih ederken, diğerleri baş harfleri ve düğün tarihini tercih ediyor.

Bir gravürün güzelliği, istediğiniz şey olabilmesidir, ancak alan sınırlı olmasına rağmen, kısa ve basit tutun. Gravür işleminin mümkün olmayacağı bazı alyans şekilleri ve modelleri vardır.

Büyük gününüz için mükemmel alyans seçimi hakkında daha fazla bilgi için uzman ekibimizle iletişime geçin.

Alyans satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Müşterilerimiz için pırlanta içeren özel orta taşlı alyanslar yaptık. Ayrıca koleksiyonlarımızda bulunmayan, müşterilerimizin hayallerindeki alyans modelleri için talepler aldık. The Design Diamond ücretsiz kişiye özel tasarım hizmeti vermiş olduğu için alyans hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz! Tek yapmanız gerekli olan bizimle iletişime geçmek.

Alyans Fiyatları

Aradığınızın tüm ürünlerin en uygun fiyatlarını The Design Diamond mağazasında bulabilir, çeşitli ürün ve özellikleri karşılaştırabilir. Hiç bir yerde bulamayacağınız İndirim ve Kampanyalar 'dan faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki The Design Diamond tüm ürünlerinde en uygun fiyat garantisi vermektedir.